Dziecko to taki

początek człowieka...

( D. Herold)

Wizyta Architekta

W piątek 5 października mieliśmy okazję dowiedzieć się na czym polega zawód architekta. Odwiedziła nas mama Witka, Jurka, Anitki i opowiedziała nam o swoim zawodzie. Przyniosła ze sobą różne rekwizyty, między innymi makaron, sznurek i pianki. Po przybliżeniu czym się zajmuje architekt i kto jest potrzebny aby powstał projekt, dzieci miały za zadanie skonstruować wieże z makaronu. Było to nie lada wyzwanie, ale przedszkolaki poradziły sobie znakomicie. Wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Po wykonaniu zadania Pani Karolina poczęstowała wszystkie dzieci słodkościami, a przedszkolaki za przeprowadzone zajęcia podziękowały własnoręcznie wykonaną książeczkę z pięknymi rysunkami.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za przybycie oraz  za zorganizowanie tak ciekawego spotkania.

A.Rutowicz

Jak oceniasz nasze przedszkole?

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Your IP: 54.82.73.21