Złote Myśli

Dziecko jest chodzącym cudem,

jedynym, wyjątkowym

i niezastąpionym...

(P. Bosmans)

Logowanie
Designed by:
Jm-Experts!

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.    W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania w Prywatnym Przedszkolu Kubusia Puchatka dnia 26 września odbyło się spotkanie z panią bibliotekarką z Biblioteki Pedagogicznej w Opocznie. Głównym celem akcji jest pokazanie dzieciom, że czytanie jest znakomitym i ciekawym sposobem na spędzanie czasu. Na początku spotkania Pani Dorota przeprowadziła krótki dialog z dziećmi na temat: „Czy czytanie jest ważne i dlaczego?”. Później grupa maluchów i starszaków miała okazję wysłuchać wierszy „Słoń Trąbalski” Juliana Tuwima i „Żaba” Jana Brzechwy oraz opowiadania o „Owieczce”. Pani Dorota w interesujący dla dzieci sposób przedstawiła wiersze i opowiadanie wraz z przedstawieniem głównych bohaterów. Wychowawczynie Agnieszka Zając wcieliła się w postać słonia a Magdalena Morska żaby. W inscenizacji udział brały również przedszkolaki. Doktorem była Nikola Czajka a owieczką Lena Januszewska. Było to bardzo przyjemne spotkanie dla wszystkich.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dorocie za przybycie i współpracę z naszym przedszkolem. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania – tym razem w bibliotece.

B.Deka

 

Na skróty

Muzeum Regionalne w Opocznie

Sondy

Co najbardziej cenisz w naszym przedszkolu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj176
mod_vvisit_counterW tym tygodniu388
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2824

Your IP: 18.206.15.215
,
Today: Sie 20, 2019