Złote Myśli

Dzieci - to połowa ludzkości...

(Janusz Korczak)

Logowanie
Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Chłopaka

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Dzień 28 września był wyjątkowy w Prywatnym Przedszkolu Kubusia Puchatka, ponieważ tego dnia obchodzony był  Dzień Chłopaka. Z racji święta wszyscy chłopcy byli wyróżnieni, dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia. Każdy  otrzymał  upominek i krawat super chłopaka. Po wspaniałych uściskach, śpiewie, tańcach i zabawie grupa 6 latków wybrała się do pobliskiej pizzerii.  Dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki, a chłopcy już dziś obmyślają, jakie niespodzianki przygotować swoim koleżankom z okazji ich święta.

M.Morska

 

Na skróty

Muzeum Regionalne w Opocznie

Sondy

Jak oceniasz nasze przedszkole?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj53
mod_vvisit_counterW tym tygodniu260
mod_vvisit_counterW tym miesiącu719

Your IP: 54.82.73.21
,
Today: Lis 16, 2018