Złote Myśli

Mądrością dziecka jest ufność...

(ks. Jan Twardowski)

Logowanie
Designed by:
Jm-Experts!

PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ JESIEŃ

.

21 września przedszkolaki z Prywatnego Przedszkola Kubusia Puchatka wraz ze swoimi paniami wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Na początku udaliśmy się na spacer ścieżką dydaktyczną, poznawaliśmy gatunki roślin i zwierząt występujące w tym lesie oraz staraliśmy się dostrzec jak najwięcej oznak zbliżającej się nowej pory roku - jesieni. Pogoda dopisywała, było bardzo ciepło i słonecznie, a przedszkolaki zadziwiały wiedzą jaką posiadają na temat jesieni, lasu i jego mieszkańców. Po spacerze zbieraliśmy leśne dary jesieni w postaci kasztanów, żołędzi, szyszek oraz kolorowych liści, które wzbogacą kącik przyrodniczy w przedszkolu oraz posłużą nam do stworzenia ciekawych prac plastycznych i technicznych. Następnie udaliśmy się na zasłużony odpoczynek na leśnej polanie, a po nim nastąpiły wspólne zabawy z chustą animacyjną. Wycieczka do lasu była świetną okazją do rozbudzania zainteresowań otaczającą nas przyrodą, integrowania się dzieci, czerpania radości ze wspólnej zabawy, a przede wszystkim możliwością do zdobycia nowych wiadomości.

A. Zając

 

Na skróty

Muzeum Regionalne w Opocznie

Sondy

Co najbardziej cenisz w naszym przedszkolu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj176
mod_vvisit_counterW tym tygodniu388
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2824

Your IP: 18.206.15.215
,
Today: Sie 20, 2019