Złote Myśli

"Tam, gdzie nie ma dzieci,

brakuje nieba".

(Algernon Charles Swinburne)

Logowanie
Designed by:
Jm-Experts!
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 21 sierpnia 2004 02:11

PRYWATNE PRZEDSZKOLE KUBUSIA PUCHATKA powstało 1 września 2009 roku przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Organem założycielskim placówki są: pani Barbara Kosno oraz pan Marek Orciuch, funkcję dyrektora przedszkola pełni pani Barbara Miękus.


Przedszkole tworzą dwa oddziały: grupa 5-6 latków, której wychowawczynią jest pani Anna Rutowicz oraz grupa 3-4-5 latków, w której pracują: pani Beata Deka, pani Magdalena Morska oraz pani Agnieszka Zając. Przedszkole jest jednostką feryjną i pracuje od poniedziałku do piątku. Proces opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczny w grupie 3-4 latków odbywa się w godzinach: 6.30-17.00, zaś w grupie 5-6 latków 8.00-13.40. Oba oddziały pracują w oparciu o programy zgodne z nową podstawą programową i zatwierdzone przez MEN.
Jesteśmy placówką, która obok tradycyjnych metod pracy z najmłodszymi dziećmi wykorzystuje nowatorskie i nowoczesne rozwiązania. Posiadamy sale w pełni wyposażone w rozmaite, zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne oraz materiał rozwojowy jak również liczne pomoce montessoriańskie. Nasze przedszkolaki mają możliwość korzystania z sali audiowizualnej, gimnastycznej, tanecznej, teatralnej oraz z placu zabaw dostosowanego do ich rozwoju i aktualnych potrzeb.

Poprawiony: środa, 05 września 2018 18:19
 

Na skróty

Muzeum Regionalne w Opocznie

Sondy

Co najbardziej cenisz w naszym przedszkolu?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj54
mod_vvisit_counterW tym tygodniu249
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1032

Your IP: 107.21.16.70
,
Today: Sty 17, 2019