Złote Myśli

"Tam, gdzie nie ma dzieci,

brakuje nieba".

(Algernon Charles Swinburne)

Logowanie
Designed by:
Jm-Experts!

Wizyta w bawialni "Nikuś"

7 czerwca grupa „0” z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka wybrała się do bawialni „Nikuś”.  Wśród licznych atrakcji jakie się tam znajdują każdy przedszkolak znalazł coś dla siebie. Dzieci się bawiły na różnych zjeżdżalniach, układały ciekawe budowle z klocków, skakały na trampolinach. Największą frajdą okazał się basen wypełniony kulkami, dzieci mogły tam skakać, zjeżdżać, a nawet nurkować w poszukiwaniu innych. Dzieci aktywnie spędziły czas, doskonaląc koordynację wzrokowo-ruchową. Integrując się ze swoimi kolegami i koleżankami przedszkolaki bawiły się świetnie.

A.Rutowicz

 

Bezpieczne Wakacje

6 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Policji. Tematem spotkania były „Bezpieczne wakacje”. Panowie Policjanci przybliżyli i przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku, jak rozważnie korzystać z kąpielisk, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych, do kogo zwrócić się o pomoc w sytuacji zagrożenia oraz zostały omówione zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób. Dzieci z zainteresowanie, słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

A.Rutowicz

 

Świętujemy Dzień Dziecka

30 maja dzieci z naszego przedszkola wyruszyły ponownie na wycieczkę do sali zabaw „Nikuś”. To doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu jaki spędzają maluchy w przedszkolu oraz kształtowanie  umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. To idealny prezent dla dzieci na „Dzień Dziecka”. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków. Fantastyczna zabawa trwała w najlepsze, a uśmiechy nie schodziły z twarzy. Dwu godzinna zabawa dobiegła końca i trzeba było wracać, dzieci zadowolone wróciły do przedszkola. Kolejna niespodzianka z okazji dnia dziecka czekała na przedszkolaków w przedszkolu, każdy otrzymał prezent w postaci piłki, baniek i słodkiej przekąski. Szkoda, że Dzień Dziecka trwa tylko jeden dzień.

M.Morska

 

Przegląd Pieśni i Przyśpiewki Ludowej

30 maja w Ludowym Przedszkolu nr 4 w Opocznie odbył się XIII Przegląd Pieśni i Przyśpiewki Ludowej – „Dobra poleczka bo skoczna, ale najlepsza z Opoczna”. Celem tegorocznego konkursu było uwrażliwienie na piękno folkloru opoczyńskiej ziemi oraz kultywowanie tradycji regionalnych. Prywatne Przedszkole „Kubusia Puchatka” godnie reprezentowali: Hanna Pogorzała i Michał Kołodziejczyk, prezentując przyśpiewkę „W moim ogródeczku”. Wszyscy uczestnicy po głosowaniu jury jednogłośnie zajęli pierwsze miejsca i otrzymali pamiątkowe dyplomy a także wspaniałe nagrody.

B.Deka

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 77

Na skróty

Muzeum Regionalne w Opocznie

Sondy

Jak oceniasz nasze przedszkole?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj10
mod_vvisit_counterWczoraj53
mod_vvisit_counterW tym tygodniu259
mod_vvisit_counterW tym miesiącu718

Your IP: 54.82.73.21
,
Today: Lis 16, 2018